Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката: - Деца прегледах вашите съчинения на тема "Моето семейство". Иванчо, защо си написал: " Баща ми е глупак, майка ми и тя е глупачка. А аз съм най-умният в семейството ни!". - Родителите ми така говорят, баща ми бил глупак, че се е оженил. а майка ми казва, че е глупачка, защото била се омъжила! А аз засега не мисля да се женя...
Иванчо и Марийка 3,196 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лежа и си мисля, че трябва да стана, за да отида да си легна... На един полицай му се родили близнаци. Колегите му го питат: - Как ги различаваш? - Много лесно - по отпечатъците на пръстите... Млада девойка се приближава към вратата на Рая и пита, дали може да влезе. Свети Петър пита: - А девствена ли си? - Разбира се! - отвръща девойката и се изчервява. Свети Петър вика ангелът, който проверява и предлага на девойката да се съблече за проверка. След огледа ангелът, леко смутен, казва че девойката има седем малки дупчици на девствената ципа. - Това не е толкова важно.- казва Свети Петър - може да влезе в рая! Тръгва девойката към врата и вижда маса, над масата седи табела "РЕГИСТРАТУРА". Ангелът, който седи зад масата, пита за нейното име. - Снежанка..... ! Едно чукчи си седи на един клон и го реже.Отдолу минава един човек и му казва: -Ей,ще срежеш клона и ще паднеш! -Няма,няма. Задминал човекът,но чукчито продължава и пада. Поглежда към човека и вика: -Бреййй,магьосник!!!!! Една жена празнувала своя петдесет годишен юбилей - гости, ядене, пиене... Обичайните неща. Съпругът и вдигнал тост: "Вдигам тост не за твоите 50 год., на които си като кисела зелка, вдигам тост не за твоите 35 год., на които бе като ароматен френски коняк, вдигам тост не за твоите 25 год., на които бе като пенливо шампанско, а вдигам тост за твоите 17 год., на които бе като сочна праскова!..." Гостите онемели притеснено... Рожденничката се изправила с чаша в ръка: "Вдигам тост не за моите 17год., на които бях като сочна праскова, която ти взе нахапана, вдигам тост не за моите 25 год., на които бях като пенливо шампанско, което ти пиеше с приятели, вдигам тост не за моите 35 год., на които бях като ароматен френски коняк, който ти делеше с комшията, а вдигам тост за моите 50 год., на които съм като кисела зелка, с която ти с кеф би замезил, ако не ти беше тъп ножа, за да я нарежеш!"