Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика.
Разни 2,193 прегледа
Следващ →

Още вицове

Коя първа ще падне от 10 етаж? Блондинката или чернокосата? Чернокосата, защото блондинката ще спира на всеки етаж и ще пита: - На къде да ходя? Бракоразводен процес в сибирските дълбини. Съдията: - Господин ищец, защо искате да се разведете с жена си? Мъжът: - Много е студена. В нея няма топлина.... Жената скача: - Имам топлина колкото искате! Само че той не достига до нея!... Животните се гощажат.Сжършила колата.Пратил вълкът стоножката за кола.Чакат я 7 дена, тя не се връща.На осмия идва. - Какво стана, бе?! - Ами, на вратата на магазина пишеше: ИЗТРИВАЙТЕ СИ КРАКАТА! Родителска среща. Класната: - На предишната среща решихме, че стаята има нужда от ремонт. Кандидат-спонсори бяха бащите на Стоян, Христо, Кети и Веско. Бяхме се разбрали, че който е най-богат, той ще направи ремонта. Това е таткото на Веско! - Браво! Юнак! - викат другите родители. Бащата на Веско, недоумяващо: - Ама как така? Бащата на Стоян е народен представител, на Христо е заместник-кмет, на Кети е собственик на голяма търговска фирма, а аз продавам пуканки в зоопарка. Класната: - Ами аз не разбирам, но от данъчната служба ми казаха, че съдейки по данъчните декларации, вие сте най-богат! Събира старшината новобранците и започва със строг глас:<BR>- Петров, я излез две крачки напред!<BR>Излиза Петров а старшината му вика:<BR>- Що е това родина бе, Петров?!<BR>А Петров плахо:<BR>- Миии... не знам!<BR>Старшината го скастрил и му изкрещял:<BR>- Това е твойта майка бе говедо! Марш в строя.<BR>Върнал се нашия в строя а старшината подхванал Иванов:<BR>- Абе Иванов, що е това родина бе?!<BR>А Иванов мазничко:<BR>- Ми майката на редник Петров.<BR>Старшината почервенял от яд и се развикал:<BR>- Абе келеш, това и твойта майка бе! Разбра ли ме сега.<BR>Иванов:<BR>- Разбрах.<BR>Старшината:<BR>- К’во разбра?!<BR>А Иванов твърдо и уверено:<BR>- Че Петров ми е брат!