Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Възрастна дама от провинцията заминала за София. Когато се върнала, внуците я попитали: - Е, бабо, как беше, хареса ли ти? - О, да, простаците в столицата са намаляли значително. - Какво говориш, хората твърдят обратното?! - Съдете сами: когато навремето следвах там, почти на всеки ъгъл ми подсвиркваха, но и аз не им оставах длъжна: “Простак с простак!” Сега нямаше такова нещо...
Разни 1,422 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пич влиза в кварталното бистро и най-неочаквано вижда приятеля си да плаче на една маса. - Какво се е случило? - Някакъв тип ме попита дали съм съгласен за петдесет кинта и след като му казах да си гледа работата, той презрително ме нарече "пачавра". - Но ти си шампион по бокс! Защо не му размаза физиономията? - Защото избяга! - Можеше да го догониш... - Какво говориш? С тази тясна пола? Поручик Ржевски бил на светски прием и разговарял с Наташа Ростова. Изведнъж той се извинил и хукнал навън. След малко се върнал, целите му крачоли мокри. Наташа го пита: - Какво, дъжд ли? - Не, вятър! - Ако искате да отслабнете елате тука! -вика един продавач. Доближава се блондинка и цял час стои. Продавачът пита: - Госпожо, извинете, но защо стоите тука? - Абе, нали каза ако искате да отслабнете елате тука! Ама че си голям мошеник!!! JazzJack: - Френския е МНОГО тъп език... пишат по десет букви излишни и после си измислят разни правила да не ги четат. Мъж се разхожда в парка и вижда до един храст много красиво момиче. Приближава , но в последния момент забелязва, че е в инвалидна количка. Седнал мъжът до нея на пейката... Заприказвали се и от дума на дума стигнали и до секса... Решили да го направят, но на него за пръв път му се случвало да бъде с такава жена и я попитал как да стане... Тя отговорила: - Ами повдигнете ме да се хвана за клона на онова дърво. Повдигнал я той и като свършили със секса я свалил от клона, сложил я в количката и най-учтиво я закарал до тях... Майка и като отворила вратата и видяла мъжът да бута количката на дъщеря и, започнала да благодари и да го благославя... - Нищо особено госпожо, просто сметнах за мой дълг да я прибера до вкъщи. Всеки би го направил! А майката: - Глупости! До сега все я оставяха да си виси на дървото....