Значи звънкам на един приятел по телефона и го бъзикам.
- Добър ден.
- Добър ден.
-Вие да сте поръчвали асфалт за хола.
- Аа , може незнам.
- Не ми викай незнам , ами кажи как да кача валяка по стъбите !!!
Веднъж Иванчо се разхожда с баща си. По пътя срещат непознат човек, а Иванчо го поздравява:
— Здравей!
Баща му го пита:
— От къде познаваш този човек?
А Иванчо отговаря:
— Ами той е от инспекцията за чистота. Всеки ден, когато ти отидеш на работа, той идва у дома и пита мама: „Чисто ли е?“