Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В американска дискотека. - Госпожице, по-добре да отидем да правим любов! - Само в присъствието на адвокат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мъжете са като пилетата - двадесет метра от къщата и вече са ничии.
Бисери
03.10.2017
3,690 прегледа
Следващ →
Още вицове
Рота войници каца на Луната. Старшината ги строява и им обяснява: - Онзи кратер вляво от мен виждате ли го? - Да. - Там ще ни е спалното помещение. А онзи вдясно? - Да. - Там ще ни е консерваторията. А онзи зад мен? - Да. - Там ще ни е обсерваторията. Някакви въпроси? Редник Иванов: - Разрешете да запитам. - Казвай, Иванов! - Спалното помещение е ясно - там ще спим, консерваторията е ясна - там ще си държим консервите, но за какво ни е обсерватория? - Идиоти, вие да не искате цялата Луна да обсерете!
Едни луди ги завели да гледат мач. Сложили ги да седят на мръсни пейки и само един си подложил вестник. Попитали го: - Защо ти е тоя вестник? - За да гледам от по-отвисоко.
Дивия Запад.Жега. Кон влиза в местната уестърнска кръчма на Тумбстоун.Отива на бара и казва: - Едно уиски! Бармана му налива,коня го изпива и излиза.Бармана се чеше по главата и казва: - Ей такова чудо не съм виждал?! От дъното на кръчмата се обажда каубоя Джо: - Да бе в такава жега уиски без лед...
Трима моряци от различни националности се хвалят. Американецът казал: - Аз работя на огромен кораб. Толкова е голям, че капитана си има една Харлей, обикаля с него по цял ден и още не е успял да обиколи всички палуби. - Моят кораб е още по-голям - казал англичанинът - капитана го обикаля с автомобил и още не го е разгледал целия. - Това не е нищо - казал българина - нашия готвач бърка боба с атомна подводница!
Клиент към продавачка: - Вчера пазарувах при вас и вие сгрешихте с десет лева. - Вече е късно, трябвало е още вчера на касата да ми кажете! - Е, извинете, тогава ще ги задържа...