Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тича си лисицата през гората и вижда - вълкът, опечален и намръщен. - Кво става, Вълчо? - Ходи до онзи храст и сама ще разбереш. Отива лисицата до храста. Зад храста седи ламята Спаска. Ламята казва: - Дааа, ти коя си? - Ами лисицата... - Такаааа, записваме - ли-си-ца-та. Утре ела в 12.00, да те изям. Въпроси има ли? - Не.... Върви лисицата по пътеката и реве. Среща мечката. Пратила я и нея при храста. С мечката се случило същото, само че й дали друг час за изяждане. Върви мечката из гората, гадно й е.....По едно време срещнала заека. Решила, да го прекара и него. Пратила го при храста. Тича заекът при храста. - Кой си ти? - пита ламята. - Заекът. - Такаааа, записваме - за-е-к. Утре в 17.00 да си тук, за да те изям. Въпроси, има ли? - Има - може ли, да не дойда? - Може, за-драс-квамееееее...
Животни 3,213 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена води бебе на лекар. Докторът пита: - Детето кърмаче ли е, или на изкуствена храна? - Кърмаче. - Добре, съблечете се. Докторът опипва гърдите на жената и казва: - Ясно е. Нямате мляко. - Ами аз не съм му майка , аз съм му леля… Обаче се радвам, че дойдох. Обява: "Умен човек ще помисли върху вашите проблеми. 1.20 лева на минута(без ДДС) тел. 0899123456" Отива заека в една баничарница и пита: - Имате ли 1000 банички? - Не. На другият ден пак идва: - Имате ли 1000 банички? - Не! Така и на следващия ден. Баничарят се замислил и решил да направи 1000 банички, щото решил, че заекът ще ги купува. Идва на четвъртия ден заека: - Имате ли 1000 банички? - Дааа, имаме! - Хммм, и какво ги правите толко много? Ноември 1922, събират се членовете на политбюро на болшевишката партия да заседават по неотложните въпроси на държавното развитие. Заседанието се проточило и решили да пийнат по чашка, две водка та да тръгнат обсъжданията по-добре. Започнал Бухарин да налива и когато стигнал до Ленин, той сложил длан на чашката и казал: - На мен и Лев Давидович (Троцки) не сипвайте, че през октомври 1917 пак така веднъж се напихме, после съм се катерил на някакви столове и такива глупости съм приказвал, че и до ден днешен не можем да се оправим. Почувствал световъртеж, човек отива при лекар. Той дълго го преглеждал и накрая казал: - Не мога да разбера точно какво Ви има. Сигурно е от алкохола. - Добре, докторе. Ще се върна когато изтрезнеете!