Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Положението вместо да се влошава, става безнадеждно" Студент преди изпит
Студентски 3,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

След изпит по кормуване кандидат-шофьорът се прибира вкъщи и жена му го пита: - Взе ли изпита? - Още не знам. Докато бях в болницата, инструкторът още беше в безсъзнание... Възрастна жена разхождала съпруга си с кола извън града, когато я спряла пътна полиция. Полицаят слязъл от автомобила си и попитал старицата: - Знаете ли, че превишихте позволената скорост, госпожо? - Какво казва? - попитала мъжа си тя. - Казва, че си превишила позволената скорост - извикал мъжът й. - Може ли да видя шофьорската ви книжка? - Какво казва? - попитала мъжа си старицата. - Иска шофьорската ти книжка - извикал мъжът й. Тя подала книжката си на полицая, който внимателно я разгледал. - Виждам, че сте от Южна Каролина - казал той. - Ходил съм там и правих най-лошия секс с жена през живота си. - Какво казва? - пак попитала мъжа си тя. - Струва ми се, че те познава - извикал съпругът. Какви са приликите между жената и марихуаната? - И двете ти тровят живота, но в началото ти е кеф! Телефонно обаждане в пътна помощ: -Ало пътна помощ ли е? -Да. -Аве тука малко, стана една катастрофа да доидете да приберете колата... -Добре, кажете си адреса. -Амиии, бул. "Димитър Благоев" 42, 44, и малко на 45... Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве. — Какво стана бе? — Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз… Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ: — С тебе пък какво? — Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка… На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан: — ?!?!?!? — Ей, ебати майтапа! — Какво бе? — Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и… — Добре де и какво натам? — Ми свих му топчето, а на него пишеше „Произведено в България“!