Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджии спират на първи януари сутринта шофьор, пиян като кирка. - Господине, ще трябва да дойдете до нашия автомобил. - Момчета, благодаря, но не ме навивайте, ако изпия още 50 грама и няма да мога да се прибера вкъщи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Притеснена майка се обажда на лекаря: - Докторе днеска дъщеря ми изяде над 20 сладоледа и сега има 39 градуса температура. - Под нулата ли госпожа?
Разни
03.10.2017
1,761 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам!
Семеен скандал. Мъжът недоволно крещи на жена си: - Защо, ма? Кажи ми, защо пак си ми изгладила панталона само до половината? Жената: - А аз на тебе колко пъти трябва да ти казвам да ми удължиш кабела на ютията...
- Защо блондинките държат в хладилника празни бирени бутилки? - За да има с какво да почерпят тези, които не пият.
Перничанин влиза в магазин в София, спира пред щанда с ризи и започва да разглежда. - Нещо за Вас, господине? - пита продавачката. - Искам една люлякова риза. Продавачката оглежда щанда, вади една лилава риза и му я подава. - Не искам лилава, искам люлякова. Продавачката се сепва, обръща се назад, изважда една цикламена риза и я подава. - Ти майтап ли си правиш с мене? Дай люлякова риза!! Продавачката подава всякакви цветове и накрая, след всички неуспешни опити заявява: - Съжалявам, господине, люлякови ризи нямаме. - Как да немате, като ги виждам. - Къде са? - Ей ги там, ма! - сочи оня към купчина бели ризи. - Но те са бели!?!! - А, к`во , бел люляк нема ли?
Жена казва на мъжа си: - Писна ми да съм ти прислужница! Подавам молба за развод! - Не, уволнена си!