Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Изобретиха мотоциклет, който се движи с изпражнения. Е,не! Бях чувала, че може да се кара на изпарения, ама вече има и на изпражнения. Между другото този мотоциклет е много икономичен - две кила сливи и си до морето. Сигурно е много удобен - носиш резервоара си винаги с тебе. И от време на време може да питаш "Абе с тоя панталон резервоара ми не изглежда ли по-дебел!?" Един човек вече си купил такъв и решил да разходи приятелката си на романтична разходка. По едно време той казал: "Горивото ми свършва, трябва да спрем да заредим", а тя казала: "На бензиностанция ли?", той отговорил: "Не, в ресторанта!" Този мотоциклет не се кара по инерция, но пък по нанадолнището може да върви по пикня.
Разни 2,007 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как казват на боксьор в костюм на Армани? - "Моля обвиняемият да стане..." Вървели си 2 бика - баща и син - по едно високо плато. Както си вървели стигнали края на платото и в низините какво да видят - река с тучни ливади около нея. А на ливадите пасе стадо крави. Младото биче ентусиазирано до крайност извикало: - Тате, тате, хайде бързо да изтичаме в ниското и да наебем по една крава... - Не, сине - отвърнал достолепно стария бик - ние ще слезем бавно и ще ги наебем всичките. Котката: Тези хора ме хранят и се грижат за мен, сигурно съм Бог. Кучето: Тези хора ме хранят и се грижат за мен, сигурно са Богове. Рибката в аквариума: ХРАНАТА ПАДА ОТ НЕБЕТО!!!! Мъж се прибира бързешком и без да каже дума започва да си събира багажа. Жена му: - Мили, какво се е случило? Къде отиваш? - В Никарагуа! - И защо? - Там жените за всяко чукане дават по 3 долара на мъжа! Жената скача и бързо започва да събира и тя багажа си. Мъжът: - А ти накъде? - В Никарагуа! - Защо?! - Искам да видя как ще живееш с 6 долара месечно. Малко момченце разказва на приятелите си: - Има нещо, което не разбирам. Всяка вечер татко ми разказва приказки. Всички започват различно - "Имало едно време...", "Живял някога...", "В едно далечно царство...", а краят на всички е еднакъв - "Хррр-хрррр-хррр"...