Млада дама отива на преглед при психиатър.
Почукала на вратата на кабинета и влязла.
Психиатъра станал, отишъл до нея, хванал я, разкъсал й дрехите без да казва нищо и започнал яростно да я чука.
След като свършил, казал:
- Уф, с моя проблем свършихме, я сега да чуем вашия!
Едно мутрафонче осторумно се обръша към друго:
- Абе браточка, е сега ще ти задам гатанка и да видим
дали ще я познаеш!
- Кажи.
- Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на ОЧКА?
Другото борче се замислило дълбоко, но все пак отговорът му бил:
- Не знам брато, кАжи кво е тва!
- СнЕг бе братОЧКА ! Ае сега ще ти задам отново да видим дали ще се сетиш!
- Давай!
- Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на АХ?!
- Не знам брато!
- СнЕг бе браточка... нали ти казАХ!