Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек един ден седнал в един бар. До тук нищо странно, но със себе си той водел един щраус и едно мокро до кости коте. Седнал човекът на бара и си поръчал уиски. Изпил го и заплатил за него точно сумата, която барманът цитирал. До тук, колкото и да е странно, все ще се преживее, но с тия точни пари… барманът започнал да се нервира. След като на няколко пъти човека плащал ама съвсем точна сума, барманът не издържал и го попитал: - Абе к’ъв cи ти, бе? Не стига, че си водиш в заведението и щрауса и котката ами и на ‘сичкото отгоре 10 стотинки бакшиш не остави поне веднъж… - Офф - въздъхнал човекът - наскоро хванах златната рибка. Сторило му се на бармана, че нещо няма връзка, но като чул за златната рибка и се оживил: - И к’во си поръча? - Ами не виждаш ли - дългокрако пиленце, с мокро котенце и всичко да ми е точно…
Разни 7,365 прегледа
Следващ →

Още вицове

В календара на Чък Норис се минава от 31 март на 2-ри април, защото никой не се ебава с Чък Норис! Христо Стоичков отива на откриване на една галерия. Застанал той пред една картина и почнал да я зяпа, минал един час и един от собствениците го попитал: - Господине, кажете ако мога да ви помогна с нещо? - Абе, ако може да ми кажете тая картина "Селянин чопли семки" от кой век е? - За тая картина не знам, ама това огледало, в което се оглеждате е от четвърти век! Симеон К. чрез отворено писмо уведомявява, че минималната заплата е станала вече 150 лева ( цитат: В такава насока работи правителството с увеличаване на минималната работна заплата от 85 лв. на 150лв.) ---- - Няма ли кой да уведоми Симеон, че минималната заплата е 120 лева? - Няма значение, и без това не е писал той писмото. - Как разбра? - Ами написано е на кирилица...Няма данни Симеон К. да може да пише на кирилица. - Защо Чък Норис не може да лети!? - Защото гравитацията не се ебава с Чък Норис! Моряк танцува с мадама в дискотека и й разправя: - Искаш ли да те заведа у нас да ти покажа каква татуировка имам на корема? Цяла подводница! Мадамата: - Знам, вече усещам перископа.