- Значи, докторе, вчера пихме водка с едни приятели. Като свърши, почнахме да пием вино. Като изпихме виното - намерихме един коняк и него го изпихме. После дойде един приятел и донесе каса бира.
А после се натрових от някакви бисквити.
Костенурка и заек тръгнали да крадат релси. Костенурката заеквала. Заекът й казал, като наближи влака, да го предупреди. Влакът наближил и костенурката, нали заеквала, казала:
- `Ба си! Как го смаза!!!