Немога да ги разбера тези реклами които ми излизат само отстрани. Където и да отворя някакви хора се хвалят - "свалих 30кг. за 40 дни".
Аз тръгнал ли съм да се хваля, че по време на Европейското качих 30кг. за 25 дни ???
Инжинер развежда хора на тур обиколка из фабрика за гумени изделия.
— Това е машина за ръкавици! – ТУФ! ТУФ! ТУФ! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави една ръкавица.
— Това е машина за биберони! – ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави един биберон, а на всяко „ПУК!“ – биберона се дупчи.
— Това е машина за презервативи – ТУФ! ТУФ! ПУК! ТУФ! ТУФ! ПУК!
— А… защо на всяко второ „ТУФ!“ има едно „ПУК!“ ??? – пита един
— Абе… бизнеса с биберони не ни върви!