Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката връща проверените домашни работи. — Джони – каза тя, домашната ти работа е много лоша. Не мога да разбера как един човек може да направи толкова много грешки. — Не беше един човек, госпожице – оправдал се Джони. – татко ми помагаше.
Ученически 3,922 прегледа
Следващ →

Още вицове

"От всяко положение има изход!" - казала Червената шапчица изпод опашката на вълка. Осем момчета гонят други четри и госпожата ги пита: -Защо се гоните? -Защото аз и другите седем момчета ще ставаме полицаи,а другите бандити. Една мутра много пари направила. Хотели, коли, апартаменти, някалко убийства - решил да става човек. Първо решил да се изповяда - отишъл в църквата, всичко си казал, отецът му рекъл: - Синко, прощавам ти всичко. Сигурен съм, че от тук нататък ще вървиш по пътищата праведни и господни. Напърво време, като излезеш от църквата, на всеки срещнат ще му подаряваш по 50 евро. - Добре отче.. Излезал нашия, ама върви, върви, няма никой.. По едно време на тротуара едно фантастично гадже, къса пола, големи камбани - убиец.. Бърка той и вади 50 евро. Мацето казва - тарифата ми е 100! - Ама отчето каза, да давам по 50! - Отчето е стар клиент и ползва абонамент!! Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал: — Какво правиш, бе? — Ще се самоубия. — Защо? — Защото вече животът ми няма смисъл. — Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания. — Наистина? — Да. Какво е първото ти желание? — Искам… искам чисто ново Ферари Ф50! — Добре. Второто? — Искам… искам триетажна къща с изглед към морето. — Имаш я. И третото? — Искам… искам много, много, много пари. — Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен. — Какво? – попитал мъжа. — Направи ми една свирка. — Аааааа, не. Няма да го направя. — Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш. — Добре, добре. Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал: — Ти на колко години си? — На 45. — Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа? Баща и син си седят на покрива на къщата си Сина пита: - Тате, тате защо баба прикляка и приляга на зиг заг по двора? - За тебе баба сине, за мене тъща! Подай ми другия пълнител!