Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ. — Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил! Айнщайн казва: — Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула – онази, по която направи човека. Господ се дърпа: -Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова… След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва: — Но, Господи, тук има грешка?! — Е, да де…
Разни 2,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент отива при психиатъра и се оплаква: - Докторе, напоследък сънувам кошмари присънват ми се герои от STAR WARS. - И кога започна това? пита го психиатърът - Преди много, много години, в една далечна галактика… Детето на един борец се разболяло и вдигнало много висока температура. Вечерта то се оплакало на баща си: - Татко, имам 38 градуса температура. - Оо - казал борецът - нищо ти няма. Аз съм имал 50-60. След малко като останали насаме, жена му се скарала: - Как може да говориш такива глупости на детето? Човек не може да вдигне толкова висока температура! - Знам - казал борецът. - Ама аз само исках да го успокоя детето. Иначе я съм имал 20-25... Стоичков е на посещение на своя приятел Хорхе Кампос. Когато Камата пристига на летището в Аржентина е посрещнат с думите: - Buenos Dias, senior. - Buenos Aires. - отвръща нашия. Трима си мерят членовете: -Моя е петнадесет. -А пък моя е двадесет. -Моя е тридесет и седем. -Е-е с кво го измери? -С термометър! ! ! Журналисти вземат интервю от един старец, навършил 100 години: -Как доживяхте тази достолепна възраст, кажете секретите на Вашето дълголетие? -Ами, никога през живота си не съм пил, не съм пушил, водих умерен сексуален живот. В този момент от съседната стая започват да се чуват викове "събличай са ма, кво са моташ, лапай го! ", високи любовни стонове и пъшкания. Журналистите смутени питат: -Какво става оттатък господине? -Хмм, кво става, тва е бате, на 105 е, още е ерген и , като се напие, вика една вдовичка от село на 65 да я поебава.