Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговорят си двама приятели: - С годините жена ми почна да готви по-добре. - Мисля, че си си изградил имунитет просто...
Разни 1,829 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама българи решили да пият и отиват в магазина за провизии и започват да го умуват какво да купят. - Да вземем 3, а? - казва единият. - Предният път взехме 3 и останаха 2! - казва другият. - Ами да вземем тогава 2? - Да бе, ама по-предният път взехме 2 и остана 1! - Еми добре тогава, да вземем 1! - ОК! - Дайте ни една репичка и 5 бутилки ракия! - към магазинерката. Участник в изповедалнята на "Big brother" - Имам чувство, че развивам параноя. - Защо така мислите? - Струва ми се, че непрекъснато някой ме наблюдава... Попитали Радио Ереван: - Защо подводниците в Албания плуват нагоре надолу? - Защото гребците трябва да си поемат въздух. Всяко семейство трябва да има по три деца. Ако се случи едното да е гений, другите две трябва да го издържат. Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка: Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка: Който слезе от дървото, ще го изнасилят. Той естествено не искал да му се случи такова щастие. Седял на дървото три дни, огладнял, ожаднял, замръзнал. В края на краищата слязъл от дървото. Изнасилили го. Тръгнал към къщи, тъжен, реве му се. Гледа насреща върви полицай. Тича при него и вика: - Господин полицай, изнасилиха ме! А полицаят му отвръща: - Ми ти, що се катериш по дърветата