Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се мъж изморен от командировка. Влиза си вкъщи. Гледа - жена му с друг в леглото. Хваща пушката и вика: - Е са те утрепах! - Сър, не, моля ви! - Че си в къщата ми - добре, че си в леглото ми - добре, че си с жена ми - добре, ама че газовата печка е на шест - е тва не е добре!
Разни 1,671 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката пита Иванчо: - Какво получаваме от офцата, Иванчо, освен мляко? - Вълна, разбира се. - Какво се прави с вълната? - Не знам, госпожо. - Как така не знаеш? Палтото ти от какво е направено? - От палтото на тати. - Петьо, оздравя ли вече? - Да, господин учителю. За съжаление оздравях. Две мравки си карали колелd. Едната спряла и другата я попитала: - Защо спряхме? - Влезе ми мущичка в окото. Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: - Момчета, да имате кибрит? - Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? - Да, заповядайте. - Мерси. - Няма защо. Как я карате тука? - Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи... - Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! - Абе мани, не е истина! - А и цените тая година са едни. Дееееа техната... - Мдааа, така си е.... - Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави. Сержант пред строя: - Редник Бончев! Не виждаш ли отзад, как са те подстригали!? Обърни си главата и виж!