Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как можахте да се напиете така? - Попаднах в лоша компания. Бяхме четирима души. Аз имах бутилка водка, а останалите не искаха да пият.
Пиянски 2,173 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един полицай отишъл на браснар. Докато го бръснел бръснаря попитал: - Говрят за вас, че сте много тъпи. Искам да те питам нещо да видя дали ще ми отговориш. Какъв ми се пада на баща ми сина му. Полицаят мислил, мислил и накрая казал: - Незнам ти ми кажи. Бръснарят се засмял и казал: -Верно било, тъпи сте! Пада ми се брат. Отишъл полицая при шефа и решил да се направи на умен. -Какъв се пада на баща ми сина му шефе. Шефа мислили, мислил и казал: - Незнам - кажи. - Колко си тъп шефе - на бръснаря брат се пада! Из гората върлувал свински грип. Де що има животни се покрили из дупките си. Само Мечо Пух и Прасчо се разхождали безгрижно наоколо. Прасчо си мислел: - Колко е хубаво да имам приятел като Пух. Пух си мислел: - Прасето, ако кихне.... мъртъв е!!! Ябълка=калций... Калций=сила... Сила=популярност... Популярност=пари... Пари=поклонници... Поклонници=любов... Любов=секс... Секс=СПИН... СПИН=смърт... Кой иска ябълка? След финала на Шампионската лига.Купата плаче неудържимо: -Нееее,неееее...Искам у домаааа!!!!Върнете ме вкъщи!!!Върнете ме в Манчестър!!! Съпругата на един гангстер е озадачена: — Защо слагаш заглушител на пистолета си? — Днес ще работя в една библиотека.