Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри си седели. Единият държал огледало, гледал се в него, гледал се и казал на другия: - Абе, тоя тука ми е много познат, ама не мога да се сета от къде..? Другата мутра взела огледалото, погледнал го и казал: - Абе, тъпак, т`ва си ти!
Разни 2,958 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сватба, всички лежат пияни под масата. По някое време се изправя един мъж и пита: - Кой още не е чукал булката? С мъка се надига един очилат младеж: - Аз. - А ти, кой си? - Младоженецът. - Разкарай се сега, ти ще успееш и по-нататък. Предстои битка. При Хан Крум пристига офицер и му съобщава: - Ювиги Хан! На границата са се струпали 200 хиляди византийци! Ювиги Хан Крум учудено казва: - Ей, много бе! - Защо си накупила толкова козметика? – ядосва се съпругът. — Защото красотата е главното оръжие на жената! – отговаря съпругата. — Да, но превъоръжаването ти от година на година става все по-скъпо! Иванчо и Марийка си говорят : - Иванчо, утре вкъщи няма да има никой ... На другия ден Иванчо отишъл до тях и звънял, звънял ... И наистина нямало никой ... Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда. — Ама… Защо!? — Сърбаш! Продължили, жената внимава и след минута – пляяяс, още по-силен шамар. — Какво сега!? — СЪРБАААШ! Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка – пак зверска плесница… — Ее, ама сега не съм направила нищо! — Само като се сетя как сърбашеееее…