Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Намерих си добра работа,но по цял ден съм като разпъната! - Пак си по-добре, аз съм и опъната!
Професионални 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гъзът пише жалба до ООН до комисията по правата на човека. -Уважаеми членове на комисията, аз съм най-пренебрегваната и подценявана част от човешкото тяло. Моля да предприемете нещо в защита на моите права: 1. Защо не виждам светлина? 2. Защо съм разделен на две части? 3. Защо съм лишен от правото на глас на общественни места? 4. Защо чета ежедневната преса последен? 5. Защо непрестанно се бъркат във вътрешните ми работи десетки държави от целия свят? Звъни се на вратата. Отваря домакинята, на прага двама здравеняка. - Рекетьори поръчвали ли сте? - Не. - Тогава платете 50 лева за лъжливо повикване. Справедливост - тогава когато всички получават по равно, а ти малко повече. Асан се връща от профсъюзно събрание Айшето го пита: - Асане, за какво ви говориха толкова бе? - Ами имаше две теми - едната за икономическата реформа, другара за неутронната бомба. - Ами я обясни ми и на мен да не съм толкова проста. - Абе аз знам че си проста и така по-простичко ще ти обясня. Виж сега, ние сме тук и на масата има баница. Значи неутронната бомба е едно оръжие дето като падне ние изчезваме а баницата остава. - Аха, - рекла Айше, разбирам. - Ами какво е туй икономическа реформа. - Ами обратното ма Айше, нас ни има а баница няма. В Бърза помощ телефона звъни. Дежурният лекар го вдига и от слушалката се чува глас: -Бързо изпратете помощ. Тук има човек сгазен от валяк. -Добре и на коя улица да изпратим линейката? -Раковски 20, 21, 22 и 23.