Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Внук видял дядо си да чете некролозите във вестника и му казал: — Дядо, дядо… Пак ли си във Facebook-а?
Черен хумор 1,636 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няколко приятели си говорят как биха се отървали от тъщите си . Единият казва : - Ще купя отрова, всеки ден по малко, по малко в кафето ... докато умре. Другият : - Аз пък ще й подаря нова кола . Обаче ще й повредя спирачките . Тя ще се качи да се повози, ще настъпи газта, няма да може да спре и ще се разбие някъде. Третият : - Аз пък ще купя десет опаковки аналгин. - Защо? - Ще ги изсипя всичките в тигана и ще ги разбъркам докато се стопят. - Ама за какво? - Ще ги излея в голяма форма и ще направя от тях едно огромно хапче аналгин. - И какво? - Ще влезе тъщата в кухнята, ще го види на масата, ще каже - я, какво голямо хапче аналгин ... - Е, и? - А аз в това време отзад с брадвата по главата ... Татяна Дончева и Бойко Борисов пътуват във влак към морето. Свъсила устни, Дончева мълчи през цялото време. - Танче - не издържал по едно време Бойко - Защо мълчиш непрекъснато? - Иска ми се, мълча си! - отговорила Дончева. - Аха, ясно! Иска ти се, а си мълчиш! - обобщава Борисов. Ловят си двама рибари - приятели риба, ама всичко им еднакво - въдици, корда, кукички, стръв… всичко. Обаче единият хваща риба след риба, а другия - нищо. Разменят си местата след известно време, но няма ефект… Тогава втория отива при този дето хваща риба след риба и го пита: - Абе приятел, кажи каква е тайната… уж всичко ни е еднакво а виж какво става. - Сега ще ти обясня как се прави - казва първият - значи като се събудя сутрин и поглеждам в кой крачол ми е увиснал и ако е в левия - хвърлям въдицата наляво, ако е в десния - надясно… - Добре де, ами аз като се събудя и ми е изправен… накъде да хвърлям? - Лелеее, ти какво правиш тука тогава? В една кръчма влиза човек и сяда на бара. До него седи друг човек, а в краката му седи бултериер и ръмжи заплашително. Първият уплашено пита: - Господине, вашето куче да не вземе да ме заръфа... - Какво говорите, господине!!??? Моето куче е най-миролюбивото куче на света. То обича хората и само се гали в тях... Тогава първият се пресяга и се опитва да погали бултериера. Естествено кучето го захапва за ръката. Другият мъж спокойно продължава да си пие. Първият /ядосано/: - Що ме излъга, бе? Нали беше най-миролюбивото куче... Вторият поглежда надолу и отговаря: - А, това не е моето куче... Поне в едно нещо България ше бъде на първо място на европейското...по отрицателна голова разлика...