Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена с пот на челата бутат своята кола към автосервиза. Мъжът мърмори: - Оня, дето ни продаде този таралясник, беше прав само за едно нещо... Жената ядосано: - За кое? - За кое, за кое?! За това, че тая барака почти не харчи бензин...
Семейни 3,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

За най-добро противозачатъчно средство за 2011 г. е призната ипотеката. Второто място отново заема новата кола, взета на лизинг. Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: - З-з-з... Другият го прекъсва: - Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: - Кажи сега. - З-з-забравихме палатките. - Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: - М-м-м... Другият казал: - Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. - М-м-майтап бе. - Професоре, студентките се оплакват, че непрекъснато им бъркате под полите. - Проверявам, да нямат пищови, господин ректор. Писмо до ЦИК Драга комисия.В местната кръчма възникна спор с хора от другата партия.Въпросът ми към вас е следният: - Лови ли ме законът за отседналост,тъй като съм кондуктор в БДЖ и се прибирам в къщи 2 пъти в месеца за по 24 часа? Две жени на милиционери си приказват и едната вика: - Моя, откакто мина школата стана един такъв деликатен, начетен, тактичен. Другата: -Ами, моя си е същия тъпанар. Какво е направил толкова твоя? Първата: - Ами ето, онзи ден бехме на погребение и като засвири музиката, само моя се сети да покани вдовицата на танц.