Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В градската тоалетна мъж се обръща към съседа си по кабинка: - Извинете, имате ли хартийка? - Не, но мога да ви ослужа с химикалка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жената е в цикъл. Мъжът: — Скъпа, прекрасна си! — НЯМА ДА МИ КАЗВАШ КАКВА СЪМ. ЖИВОТНО ТАКОВА!!!
Семейни
03.10.2017
3,277 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Иване, работиш ли в неделя? - Разбира се! Плащат двойно, а аз съм атеист. Грях е да не се възползвам.
Синоним на женска интуиция - подозрителност.
Марийка пита майка си: -Мамо, може ли да отида на дискотека? Майка и: -Не. Марийка я попитала: -Зашто ма, мамо, ма? Майка и и казала: -Защото като станеш да танцуваш ще ти падне п*тката. Марийка се стреснала и казала: -Мамо, ами аз няма да танцувам. -Тогава може, ама и да те карат няма да ставаш. -Добре, мамо -казала Марийка и отишла на дискотека. Там всички танцували, а тя седяла и не ставала. Дошъл при нея Иванчо: -Марийне, айде да танцуваме. -ООО не не искам. -Що ма, Марийке, ? Айде де. -Не не не искам. -Е що? -Ми срам ме е да ти кажа. -Кажи аз няма да се смея. -Ми мама каза че ако танцувам ще ми падне п*тката. -ООООООООО тва ли било? Не се притеснявай аз имам шевна машина ще я зашием. -Наистина ли? -зарадвала се Марийка. -Да. -Ми добре да я зашием и да танцуваме. Излезли те -Иванчо я опънал и влезли вътре. Танцували каквото танцували по едно време Марийка рекла: -Иванчо айде да идем да боцнем пак че нещо май се разши.
Катаджия отива при шефа си: - Роди ми се трето дете... - Добре, ще ти удвоим заплатата. - Трето!!! - Добре де, ще я утроим! - Как ще ги храня! - Добре бе! Взимай този знак "40" и го слагай където искаш...
Клиент към продавачка: - Вчера пазарувах при вас и вие сгрешихте с десет лева. - Вече е късно, трябвало е още вчера на касата да ми кажете! - Е, извинете, тогава ще ги задържа...