Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Загубили се в пустинята французин, американец и българин. Нямали ни вода, ни храна и само им се привиждали разни неща. Но нещо заблестяло в очите им и когато стигнали там - една каса с ракия се подавала от пясъците. И без друго били обречени и решили да се напият до смърт. Пили, пили, изпили половината каса и когато отворили поредната бутилка от нея изкочил духът и им казал да си изберат по едно желание. - Да съм в Париж - рекъл французинът и мигом изчезнал. - Да съм в Ню Йорк - и американецът изчезнал. Българинът погледнал касата и рекъл: - Я ги върни да си допием пиенето.
Пиянски 1,295 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хирург започва тост на някакъв банкет: — Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят… Някой се обажда: — А на онзи свят още повече! Американски фермер пристига при свой български колега на гости. След дълго ядене и пиене американецът поискал да разгледа фермата на домакина. Показва българинът доматите, краставиците, лукът и зелето, а чужденецът се учудва: - Това ли е фермата? Аз в моята ферма, като се кача на колата, пътувам три дни. - О! И аз преди години имах такава кола - казал нашият човек. - Защо българинът предпочита да му бъде възстановен ритъма при предсърдно мъждене медикаментозно, а не с електрошок? - Поради високата цена на тока! - Какво трябва да се направи, ако се видят зелени човечета? — Веднага трябва да се пресече улицата. Майката получава подарък от съпруга си много хубава рокля. Детето пита: - Мамо, какъв е този плат? - Това е коприна. - Това е, дето се получава от един малък червей? - Не говори така за баща си!!!