Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съвсем нагли станаха! В сънищата почнаха да пускат реклами.
Бисери 3,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървят си хората по улицата и чуват писъци от високите етажи на един блок. Гледат нагоре - някакъв мъж хвана жена за краката и я провесил през балкона. Опитва се да я изхвърли, обаче тя се държи яко за железата и пищи. Народа вика: - Пусни жената бе! - Това не е жена! Това е тъща ми! - Брей, как се държи говедото, не дава да го пусне човек... Полицай спира автомобил, който минава с 80 км/ч където максималната допустима скорост е 60 км/ч. - Излизай от колата! - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно- едни наркотици, едни истории... Ако отворя вратата, ще се разсипят. - Излизай веднага! - Абе, една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне. - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки- самоделки, ще гръмне някоя. - Излизай или ще стрелям! - Недей бе, човек! Два трупа имам в багажника. Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - В колата има наркотици!- вика полицаят. Баретите проверяват- няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват- няма нищо. - И пушки... Гледат- няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето няма трупове! Вие к`во го слушате тоя полицаи бе, той още малко ще каже, че съм превишил и скоростта?! Между данъчни инспектори: - Ще празнуваме с колеги, дали може да ми препоръчаш някой хубав ресторант? - Да, наскоро ми препоръчаха един - кухнята е разкошна, интериора и обстановката - също, келнерките - готини инай-важното - нямало касов апарат... Из обява: инж. Христов, обезцветяване на цветни метали. Телефонно обаждане. - Здравейте, склада ли е? - Склада е. - Нали имате обява, че търсите склададжия? - Да, имаме. - А каква е заплатата? - 240 лева. - О, малко е. Следващо обаждане. Пак същото. Още едно обаждане: - Здравейте, склада ли е? - Склада е. - Търсите ли склададжия? - Да. - Ами аз съм навит. - Но вие не попитахте за заплатата? - Охо, че и ще плащат!