Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- С коя песен ще посрещнем 2012 година? — „Камъните падат“…
Черен хумор 2,926 прегледа
Следващ →

Още вицове

МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен „жокер“. Знакът „жокер“ ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията. В Созопол преди години. Анести пикае на оградата.Жена му вика от балкона: - Анеееестииии. - Ко ма? - Кат пикайс да стърсвас писката.Аз пира гастити,аз куманда писката! Говорят си двама приятели: - Знаеш ли, какво казват жените след третия оргазъм? - Не... - Разбира се, откъде пък ще знаеш! - Каква е разликата между пералня и блондинка? - Когато напълниш пералня, тя не се влачи след теб цяла седмица. Бал в имение някъде в Русия. Наташа Ростова пита Ржевски: - Поручик, кажете, а Вие попадал ли сте някога в железопътна катастрофа? - Ами... било е! - Ах, колко интересно! Поручик, разкажете! - Пътувахме с генерала и дъщеря му към Орел. И когато влакът влезе в тунела, вместо дъщерята опънах самия генерал...