Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знаеш ли, че жена ми ме напусна? - Спокойно братче. Вземи една бутилка водка и потопи в нея мъката си. - Нищо не се получава. - Защо, пари ли нямаш? - Пари имам. Мъка нямам.
Семейни 2,975 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо казва на баща си: - Тате, дай малко пари за кока. - Ето ти 100 кинта. - Тате, но тя струва едва 2лева. - Доста е спаднала цената, от когато бях на твоята възраст. - Ама, тата, Кока-кола - Аааа ....... Моя грешка Служител на ГДБОП под прикритие попаднал в плен на талибаните. Понеже притежавал ценна информация, взели да умуват с какви мъчения да го накарат да говори. Решили и го затворили в една тясна стаичка. След 5 часа антимафиоти нахлули в скривалището и арестували всички талибани. Приближили до стаичката и чули от вътре ужасяващи писъци. Уплашени и разтреперани, отворили вратата и що да видят? Явор Колев вързан за един стол, а на масичката пред него стояла разтворена... книга! -------------------------------------- И до тук стигнахме - 22. Юни 2010г. ГДБОП спря Chitanka.info! Млада двойка излязла на среща с новата кола на мъжа. След няколко километра той се обърнал към приятелката си. - Ако вдигна сто и петдесет километра в час, ще се съблечеш ли? Тя отговорила, че навярно ще е забавно, и младежът настъпил газта. Когато вдигнал сто и петдесет километра, момичето започнало да се съблича. Разсеян от голотата й, той откъснал очи от пътя за миг и се блъснал в един храст. Момичето се разминало без драскотини, но дрехите й останали затворени в колата при приятеля й. - Иди да потърсиш помощ! - извикал той. - Не мога - отвърнала тя. - Чисто гола съм. Забелязал едната си обувка навън, младежът я посочил. - Прикрий се с нея и иди за помощ. Моля те. Тя вдигнала обувката, покрила се с нея и изтичала до най-близката бензиностанция. - Помощ! Помощ! - извикало момичето на възрастния служител. - Приятелят ми се заклещи! Бензинджията погледнал обувката и казал: - Съжалявам, госпожице, влязъл е много навътре. Американците за първи път кацат на Луната. Там те срещат извънземни и решават да им се представят: - Здравейте! Ние сме първите земни жители, кацнали на Луната! Лунетяните ги изгледали учудено и отговорили: - Глупости! Много преди вас кацна един друг земен кораб - бяло, зелено, червено, обаче се държаха много странно - чуха се някакви крясъци, блъскаха, тропаха, не можаха да си отворят вратата, чу се нещо за техника и за майка му и си отлетяха. Режисьор се кара на сценаристите на сапунен сериал: - Абе, некадърници такива, каква е тая скука, дето сте я написали бе! Я вземете и убийте Идалго, или отровете Хелена, или пък някой да застреля Хосе... Изобщо - вкарайте малко живот в тоя филм!