Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещнали се на нерегулирано кръстповище в Берлин Голф 2ка, 3ка и 4ка. Кой трябвало да мине първи? Логично. Първи минал пернишкия, защото идвал от забранена улица.
Бай Ганьо 7,184 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътували сами в едно купе на влак мъж и жена. Жената била много сексапилна и мъжът се чудел как да подхване разговор за секс. Докато се чудел влакът навлязъл в тунел и мъжът решил направо да действа. Тактиката му успяла и когато влакът излязъл от тунела те вече се обличали. Мъжът решил, че е време да подхване някакъв разговор и казал: - Мисля, че вие сте медицинска сестра. - Как разбрахте? - попитала жената. - Ами много пъти съм правил секс с мед. сестри, а вие правите секс точно като тях. Жената го погледнала, усмихнала се и казала: - А вие сте лекар и по-точно анестизиолог. - Откъде знаете? - учудил се мъжът. - Ами нищо не почувствах! - Защо банкерите празнуват на Никулден? - Защото и те се изхранват с лов на шарани. Мъж се връща вкъщи и гледа жена си с любовник. Баммм! – през прозореца без да се замисли. На следващия ден пак заварва жената със същия любовник – целият в бинтове и превръзки. Бамммм! – пак през прозореца. На третия ден се връща и гледа жената пак със същия. Този път се разгневил страховито и разярено тръгнал към мъжа. Любовникът казал: — Спри! Кажи какво искаш от мене! — Как какво бе, да не спиш с жена ми. — Така кажи, бе, човек! А ти само намеци, намеци… Вървят дядо и баба в парка, по едно време се уморили и дядото казал "Бабо, дай да седнем на тая пейка и да починем" и седнали и починали. Приказвали две селски клюкарки: - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка бие мъжа си с кол. - О, Боже Господи, какъв срам, добре че ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка пържи мишки в тигана! - О, Боже господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че ние сме най-големите клюкарки! - О, Боже Господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там!