Върви човек в пустинята, вече умира от жажда и вижда кладенец със бистра вода. Обаче до кладенеца стои огнедишащ змей.
Човека вдига рамене, няма какво да губи и напада змея със бойни викове. Бие го, бие го, почти го утрепва. Змея се надига със сетни сили:
- Абе човек кво ти става, що ме млатиш?
- Ами искам да пия!
- Пий бе, кой те спира...
Мъж и жена, на около 70 години, лежат в леглото след бурен секс. Мъжът си мисли :
- Мале, ако знаех, че бабата е девствена щях да се постарая повече !
А бабата си мислела :
- Аууу, ако знаех, че тоя дъртия ще го вдигне, щях да си сваля чорапогащникът!