Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
една жена е с любовника си и по едно време се прибира мъжът и. любовникът минава покраи него и си тръгва, а мъжа пита жена си: - какъв е този не ми каза добър ден а тя му отговаря: - незнам какъв е ,на теб не ти каза добър ден, на мен довиждане!
Семейни 3,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вчера бе разформиран Неврокопският ансамбъл за народни песни и танци с решение на Министерски съвет. Причината е, че при посещението на Сергей Станишев в Гоце Делчев са го посрещнали с песента: "Стани, Гоце, стани!" ---- Песента Стани, Гоце обиди Станишев Реклама на адвокатска агенция: "Уважаеми дами, след правилен развод с нашата фирма на мъжа трябва да му останат само рогата!" Возят се двама приятели в тролей и си говорят: - Ще трябва да си купя килимче на мишката, защото старото на нищо не прилича. Случайно дочула ги пенсионерка възмутено се намесва в разговора: - Хората пари за хляб нямат, а те килимче за мишката ще си купуват! Върви си Кумчо Вълчо по горската пътечка, но си държи лапите отпред, като фуболист на стена. По пътя срещнал мъдрия бухал и го попитал: - Бухльо, да си виждал от тук да минава едно момиченце? - Какво момиченце - с кошничка и червена шапчица ли? - казал бухала. - Не - с нож и вълчи топки! - казал вълка. За да определи коя жена е за рая и коя за ада, Свети Петър имал колче и когато дойде жена я слагал на колчето. Ако протече кръв - в рая, ако ли не - в ада. Един ден дошло момиченце. Седнало на колчето и потекло кръв. Тогава свети Петър и рекъл: - Ти си за рая! - Не искам в рая! - казало момиченцето. - Тогава в ада, чадо! - Неща в ада! - Къде искаш, дете мое? - учудил се Свети Петър. - На колчето...