Младоженец се хвали пред приятели:
- Първата брачна нощ беше просто супер! Щяхме да потрошим квартирата!
- И кой първи каза: "Стига, повече не мога! "?
- Съседа...
Учителката пита Иванчо:
- Кое е наи-голямото нещо, което човек може да сложи в устата си?
Иванчо казжа:
- Телевизора.
Учителката казва:
- Как бе Иванчо? Защо приказжаш глупости?
Иванчо:
- Ами вечер мама и тати като си легнат и тати казва на мама: "Гаси телевизора и го лапай!!"