Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пиян обикаля около цилиндрична колона за обяви на улицата и крещи: - Помощ! Помощ! Приближил се полицай и попитал: - Какво има? - Зазидаха ме! - отвърнал пияният.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двойка са в леглото. Мъжът: — Ще се опитам да те направя най-щастливата жена на света? Жената: — Ще ми липсваш.
Семейни
03.10.2017
3,066 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво се получава между таралеж и змия? - Един метър бодлива тел.
Директор на голям магазин вижда, че продавач се кара с клиент. Отива при него и го дръпва настрана с думите: - Вие какво? Нима не знаете, че клиентът винаги е прав?! Какво ви каза клиента? - Че тук всички сме крадци.
Чистачка мие мъжката тоалетна в Народното събрание: - Изроди! Не само страната, ами и оная си работа не могат да управляват!
Катеричката излиза сутринта от хралупата и се прибира чак вечерта. Мъжът й побеснял: - Къде беше ма, пребивам те. Катеричката: - Не ми се карай, да знаеш само - хванаха ме в гората едни хулигани и три дни ме изнасилваха. - Бе кви три дни, нали те няма от сутринта? - Ама аз дойдох само за малко.
Един мъж отишъл в един бар и казал на бармана: - Бармане, дай едно уиски, че си ебало майката. Барманът му сипал и го попитал: - Какво е станало? - Абе не е за разправяне - отвърнал мъжът. - Кажи де - казал бармана. - Абе, ей тук пред бара се опитах да си паркирам трабанта, а зад мен един с един тир ми вика: Ей, ще паркираш ли или аз да паркирам? А аз му казвам: - Ти луд ли си, аз не мога да паркирам трабанта, ти ще ми паркираш цял тир. А той: - Ако паркирам тира, ще ми направиш ли свирка? - Добре - му казах аз. Барманът: - И какво стана? - Голям шофьор, голяма работа.