Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Хубавата жена не е за слушане, а за гледане и възхищение!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Гадории
Един мъж вървял пред засукана мадама, на която единия жартиер бил по-надолу. Мъжът попитал: - Извинете, накъде води това коланче? - Към котлончето. - А на това котлонче може ли да се опече кебапче? - Не, защото в момента се вари доматен сос.
Гадории
03.10.2017
2,703 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тъмна нощ с мъгла. Пътува си Пешо с колата и хоп нацелва идиота отпред, които току що си е загасил фаровете. Излиза разярен навън: - Кретен! Защо си загаси фаровете? Не виждаш ли каква е тъмница? - Мислех си, че в моя гараж мога да правя каквото си поискам!
Може да е дръвник, но си има работа само с големи клечки...
В едно село имали поп прикрит садомазохист Винаги като му водели умрял,гонел опечалените и оставял сам с мъртвеца. Гошо решил да се престори на умрял за да разбере какви ги върши попът. Сложили го в ковчег вкарали го в църквата и всички зевзеци на селото зачакали отвън. Като останал насаме с "умрелия",попът започнал да го псува: - Сега,по време на гроздобер ли намери да ми умираш бе твойта мама...,да го начукам на баба ти, да го набутам на леля ти,да го натикам на кака ти и т.н. Гошо не издържал и се надигнал: - Ахааааа, ясноооо. - На всичко отгоре не си и умрял като хората. Стиснал го за гушата и след 3 минутна борба го уморил. Излязъл пред църквата раздърпан от борбата с Гошо и се развикал: - Абе вашта мама тъпа да е....Друг път такива умрели недоумрели да не ми ги водите !
Обява, написана на ръка: "Продавам доберман: зъл и много яде! Извинете за грозния почерк, пиша на тъмно, за да не види!"
Бялата господарка разговаря със слугата негър : -Бил , каква голяма и красива глава имаш. -Да , госпожо . -Бил, а какви големи красиви ръце имаш. -Да , госпожо . -А кажи ми , всичко ли ти е толкова голямо ? - Да , госпожо. - И онова ли ? -Да , госпожо. -Колко ? -Осем сантиметра. -Само ? -В диаметър, госпожо.