Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж вървял пред засукана мадама, на която единия жартиер бил по-надолу. Мъжът попитал: - Извинете, накъде води това коланче? - Към котлончето. - А на това котлонче може ли да се опече кебапче? - Не, защото в момента се вари доматен сос.
Гадории 2,703 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тъмна нощ с мъгла. Пътува си Пешо с колата и хоп нацелва идиота отпред, които току що си е загасил фаровете. Излиза разярен навън: - Кретен! Защо си загаси фаровете? Не виждаш ли каква е тъмница? - Мислех си, че в моя гараж мога да правя каквото си поискам! Може да е дръвник, но си има работа само с големи клечки... В едно село имали поп прикрит садомазохист Винаги като му водели умрял,гонел опечалените и оставял сам с мъртвеца. Гошо решил да се престори на умрял за да разбере какви ги върши попът. Сложили го в ковчег вкарали го в църквата и всички зевзеци на селото зачакали отвън. Като останал насаме с "умрелия",попът започнал да го псува: - Сега,по време на гроздобер ли намери да ми умираш бе твойта мама...,да го начукам на баба ти, да го набутам на леля ти,да го натикам на кака ти и т.н. Гошо не издържал и се надигнал: - Ахааааа, ясноооо. - На всичко отгоре не си и умрял като хората. Стиснал го за гушата и след 3 минутна борба го уморил. Излязъл пред църквата раздърпан от борбата с Гошо и се развикал: - Абе вашта мама тъпа да е....Друг път такива умрели недоумрели да не ми ги водите ! Обява, написана на ръка: "Продавам доберман: зъл и много яде! Извинете за грозния почерк, пиша на тъмно, за да не види!" Бялата господарка разговаря със слугата негър : -Бил , каква голяма и красива глава имаш. -Да , госпожо . -Бил, а какви големи красиви ръце имаш. -Да , госпожо . -А кажи ми , всичко ли ти е толкова голямо ? - Да , госпожо. - И онова ли ? -Да , госпожо. -Колко ? -Осем сантиметра. -Само ? -В диаметър, госпожо.