Гробар се прибира вкъщи капнал от умора. Жена му го пита:
- Много погребения ли имаше днес?
- Не, само едно ...
- А защо си толкова уморен?
- Ами, щото погребваха на някакъв човек тъщата ...
- И?
- Наложи се да я спускаме и изваждаме седем пъти на бис ...
- Много ви благодаря, докторе, за това че ме излекувахте. За съжаление не мога да платя сега сметката си, но задължително ще ви спомена в завещанието си.
- Прекрасно! Само, бихте ли ми дали за момент рецептата, която ви изписах, бих искал да внеса в нея малки изменения.