Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си из селото младо момиче… Някакъв я загледал, харесал и се обръща към нея: - Прощавайте, девойче… Тя, с плътен алт отговаря: - Вече не съм девойче. - А как те викат? - Мене не ме викат, аз сама си идвам. - Извинете. А може ли за минутка… - А ще успеете ли за минутка? - За минутка? Горе-долу. - Ако е за "горе-долу", аз си имам мъж.
Семейни 3,298 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лалето е красиво цвете, което прилича на чашка за ракия! Пътуват националния отбор по футбол и националния отбор по борба в двутежен автобус. Долу футболистите купонясват! Ядене, пиене, танци... Горе борците загасили лампите и се свили на седалките. Отива при тях Емо Костадинов: - Хайде бе, момчета, отпуснете се! И вие се повеселете малко! Я вижте какво става долу, на първия етаж! - Да! На вас ви е лесно! Имате си шофьор! А ние като си нямаме?! Клиент: Здравейте, нямам нет. Съпорта на провайдера: На чие име е договора? Клиент: На мое. Съспорта на провайдера: Имате ли си фамилия? Клиент: Да. - Моето куче е много умно! Може да чете вестник! - Да, знам. Моето вече ми каза. Човек е приет по спешност в Бърза помощ. Рибари го намерили припаднал на брега на реката. Лекарите направили всичко възможно и той дошъл в съзнание. Питат го, какво му се е случило. - Разбирате ли, братлета. Цял ден седя на реката и се мъча да хвана някоя риба. Какво ли не опитах. Пробвах с червей, пробвах с изкуствена стръв, пробвах с една специална стръв - много скъпа, абе с всичко пробвах......Нищо. Рибата само ми яде стръвта и не се хваща. - Е.... - Ами накрая събирам въдиците да си ходя....вадя последната, а на кукичката бележка. - И какво пишеше? - Сметката, моля!