Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мода - е това, което ни прави идиоти на старите снимки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Червената шапчица отива при баба си и влиза в кащичката на бабата и казва: - Бабо, защо са ти толкова големи зъбите? - Аз не сам баба ти, ма, аз сам Зара!!!
Любими Герои
03.10.2017
3,033 прегледа
Следващ →
Още вицове
В Япония изобретяват робот за залавяне на крадци. В Япония за 5 минути за хванати 100 крадеца, в САЩ за същото време са заловени 200 крадци, а във България за 5 минути открадват робота!
По алеята в парка мъж бута пред себе си детска количка с ревящо бебе и шепне над него: - Спокойно, Джим! Няма нищо страшно, Джим. Не викай, Джим. Не плачи, Джим! Какво пък толкова е станало, Джим? Погледни колко е интересно наоколо, Джим. Успокой се, Джим... Настига го млада жена и възхитено му казва: - Господине, възхищавам се от търпението с което успокоявате своя малък син Джим. Ех, ако и моят съпруг беше като вас... Мъжът я изглежда внимателно и с леден глас отговаря: - Аз съм Джим!
Жена към мъж: - Защо ме гледате така? - Изобщо не Ви гледам! - Защо не ме гледате?
- Ефрейтор! Защо не отдавате чест? - Еее, господин генерал, ако и ние, началниците, започнем да се заяждаме помежду си за дреболии...
Щирлиц и радистът му стоят в кръчмата - пияни-заляни. Радистът казва: - Щирлиц, пред провал сме! Всеки момент Гестапо ще ни хване. Трябва спешно да се самоубием - да изпием отрова. Щирлиц обръща още една чаша шнапс на екс и казва: - А аз какво правя в момента?