Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Болница търси хора с температура 36,6 за проверка на термометрите.
Професионални 3,003 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умиращ съпруг казва на жена си: - Скъпа, преди да умра, искам за ти кажа нещо! - Не, скъпи, не казвай нищо, просто се успокой. - Трябва да ти призная... - Няма нужда да се разкайваш. Почивай си... - Не, аз трябва да умра с чиста съвест! Спах със сестра ти, най-добрата ти приятелка и майка ти! - Знам, любов моя. Затова те и отрових! Малкият Иванчо казва на баща си: — Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело! — Вече не искаш ли влакче? — Искам, но намерих едно в шкафа ти. Жената на бай Славчо му изневерявала със съседа им. Всяка нощ в 3 часа ставала, отивала на двора до плета, подавала си дупето и съседа през плета я... Един ден бай Славчо я попитал: - Абе жена, къде ходиш всяка вечер към 3 часа? - Абе остави се, не е за разправяне... всяка вечер по това време ми се дохожда по голяма нужда, отивам до плета на съседа, свършвам си работата и после кравата на съседа ми облизва дупето и ми става едно такова хубаво... мани, мани... Вечерта бай Славчо решил да пробва и той... отива до плета, прави каквото прави... появава се съседа, в тъмното се белее едно дупе и той му налита... - А аааааааа, недей така де, недей с рога, по-кротко... - се чуло от плета. Един поп преял по задушница и му се надуло шкембето. Мъчил се той, мъчил се и решил да отиде на доктор. Отишъл той, но преди него при доктора влязло едно момиче. Момичето било забременяло и се примолило на доктора: - Докторе моля ти се помогни ми бременна съм, а не съм женена, ако разберат нашите ще ме линчуват. Какво да прави доктора, изродил бебето и го бутнал в едно чекмедже. След малко влезнал попа, докторът му бил две упойки и след два часа го събужда с шамари и му вика: - Попе, да ти е живо и здраво, момченце 3,50 кг. - Ама как така бе момче, аз съм мъж не мога да раждам... - Абе какъв мъж си ти бе, виж няма ти го шкембето, хайде взимай бебето и ми се махай от главата. Попа какво да прави взел бебето. След 30 г., попа на смъртно легло казва с последни сили: - Викнете сина ми! Викнете синът ми! Идва синът и вика: - Кажи татко, какво има. - Сине досега аз съм те лъгал, аз не съм ти баща аз съм ти майка. Баща ти е поп Дъньо от съседното село. Звъни се в районното: - Ало, вие ли пратихте вчера патрул на адрес Младост бл.605 вх.Ю? - Да, имеше нарушение на обществения ред, силна музика... - Слушайте, предайте им, моля, да дойдат пак, забравили са си фуражките и един пистолет, а и ще видят какви весели снимки са се получили!!!