Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Група "Каффе" - Робин Худ на българската естрада. Взимат песни от богатите и ги пеят на бедните.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Болница търси хора с температура 36,6 за проверка на термометрите.
Професионални
03.10.2017
3,003 прегледа
Следващ →
Още вицове
Умиращ съпруг казва на жена си: - Скъпа, преди да умра, искам за ти кажа нещо! - Не, скъпи, не казвай нищо, просто се успокой. - Трябва да ти призная... - Няма нужда да се разкайваш. Почивай си... - Не, аз трябва да умра с чиста съвест! Спах със сестра ти, най-добрата ти приятелка и майка ти! - Знам, любов моя. Затова те и отрових!
Малкият Иванчо казва на баща си: — Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело! — Вече не искаш ли влакче? — Искам, но намерих едно в шкафа ти.
Жената на бай Славчо му изневерявала със съседа им. Всяка нощ в 3 часа ставала, отивала на двора до плета, подавала си дупето и съседа през плета я... Един ден бай Славчо я попитал: - Абе жена, къде ходиш всяка вечер към 3 часа? - Абе остави се, не е за разправяне... всяка вечер по това време ми се дохожда по голяма нужда, отивам до плета на съседа, свършвам си работата и после кравата на съседа ми облизва дупето и ми става едно такова хубаво... мани, мани... Вечерта бай Славчо решил да пробва и той... отива до плета, прави каквото прави... появава се съседа, в тъмното се белее едно дупе и той му налита... - А аааааааа, недей така де, недей с рога, по-кротко... - се чуло от плета.
Един поп преял по задушница и му се надуло шкембето. Мъчил се той, мъчил се и решил да отиде на доктор. Отишъл той, но преди него при доктора влязло едно момиче. Момичето било забременяло и се примолило на доктора: - Докторе моля ти се помогни ми бременна съм, а не съм женена, ако разберат нашите ще ме линчуват. Какво да прави доктора, изродил бебето и го бутнал в едно чекмедже. След малко влезнал попа, докторът му бил две упойки и след два часа го събужда с шамари и му вика: - Попе, да ти е живо и здраво, момченце 3,50 кг. - Ама как така бе момче, аз съм мъж не мога да раждам... - Абе какъв мъж си ти бе, виж няма ти го шкембето, хайде взимай бебето и ми се махай от главата. Попа какво да прави взел бебето. След 30 г., попа на смъртно легло казва с последни сили: - Викнете сина ми! Викнете синът ми! Идва синът и вика: - Кажи татко, какво има. - Сине досега аз съм те лъгал, аз не съм ти баща аз съм ти майка. Баща ти е поп Дъньо от съседното село.
Звъни се в районното: - Ало, вие ли пратихте вчера патрул на адрес Младост бл.605 вх.Ю? - Да, имеше нарушение на обществения ред, силна музика... - Слушайте, предайте им, моля, да дойдат пак, забравили са си фуражките и един пистолет, а и ще видят какви весели снимки са се получили!!!