Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Аз съм Виктор, и съм алкохолик, пия водка. - Аз съм Атанас, и аз съм алкохолик, пия уиски. - Аз съм Стоян, и аз съм алкохолик, пия текила. - Аз съм Румен, и съм барман. Приемам поръчки.
Професионални 3,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всеки мъж си има джойстик, но не всяка жена хванала се за него може да постигне стопроцентов контрол. Демокрацията е най-справедливия модел: никой няма да получи по-добри управници, отколкото заслужава. - Какво значи безопасен секс на село? - Овчарите слагат предупредителни табелки на козите, които ръгат с рогата. Влиза франсе в бар и казва: - Едно уиски. Изпива си уискито. - Двеста долата - казва бармана. - Ти луд ли си бре? Двеста долара за едно уиски, ако ми отрежеш раката ще се изплатя ли. Бармана се поколебал... - Добре. Отрязал му раката. Влиза англичанин. - Едно уиски. Изпива си и тои уискито. - Двеста долара - отсякъл бармана. - Ти си луд. Двеста за едно уиски, ако ми отрежеш крака, ще се изплатя ли. - Добре - казал бармана отчаяно. Храс!!! Отрязъл му крака. Влиза българин. - Едно уиски. Още едно. Още едно. - Човеке дължиш ми 600 долара. - Ти откачи бре - казал нашия, моментално си изкарал атрибута на масата. - Да режа ли? - питал бармана. - Не бе копеле, да го духаш. Имам хардуерен проблем - количеството течност в едно от периферните устройства започна много да намалява.Добре,че наблизо има сервиз,който още работи.