Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва: — Аз искам да получа шестица на теста по математика. Учителят: — Дано. Само на Коледа стават чудеса!
Ученически 3,575 прегледа
Следващ →

Още вицове

От двама спорещи виновен е този, който е по-умен. Чапаев и Петка хванали един от белите. Мислили си как да го накажат. - Ще го разстреляме! - предложил Петка. - Малко му е, Петка, малко му е. - отвърнал Чапаев. - Ще го обесим! - рекъл Петка. - Малко му е, Петка, малко му е. - Ще го завържем и ще си пием ракията пред него и няма да му дадем! - Ех, Петка, какъв садист си само… - казал Чапаев. Отива габровче при шивача и го пита: - Майсторе, колко струва да ми зашиеш едно копче? - Нищо не струва, момченце - отговорил шивачът. Донеси го и ще ти го зашия. На другия ден габровчето носи на шивача едно копче и му казва: - Ето ти копчето, майсторе. Ха сега ми заший едно палто към него... Въпрос: Защо семейните мъже са по - дебели от ергените? Отговор: Когато ергенът се прибере вечер, отваря хладилника, поглежда какво има там и от мъка се запътва към леглото да спи. А жененият като се прибере - поглежда какво го чака в леглото и от мъка се запътва към хладилника.... Едно циганче мислело че знае много по английски.Учителката му го изпитала.Как е десет на английски?TEN.А как е двайсет?TEN TEN.А колко е един милион?TENDRATA TENDRATA...........