Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При последните изследвания е установено, че за създаването на жената Господ не е взел на Адам реброто, а коста от половия член...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- На колко години си, Мария? - На 18. - Но нали преди две години каза, че си на толкова. - Че аз да не съм от тези, дето днес казват едно, а утре друго.
Разни
03.10.2017
1,708 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шеф и подчинен се засичат във Фейсбук. Шефът пише: - Не забравяй да работиш! Подчинения: - И вие не забравяйте. Шефа: - Аз работя! Прочети ми предишния пост.
Веднъж се обадили в радио Ереван и попитали къде жените са най-гроэни. След дълго мълчание радио Ереван отговорило: - Да, но пък имаме хубав коняк!
В един бар влиза мъж, поръчва си едно уиски, изплаква си устата с него и го плюе на пода. Поръчва си второ и пак се жабурка. Барманът го попитал: - Какво ти се е случило? - Ами карам си аз моето трабантче по една тясна уличка и изведнъж срещу мене един с джип. Аз му казвам, че не можем да се разминем, а той все вика, че ще се разминем. Накрая аз му казах, че ако се разминем, ще му направя свирка. - И? - И... дай още едно уиски.
Момиче праща sms на гаджето: "Толкова те обичам! Толкова ми липсваш! Ако в момента плачеш - прати ми сълзите си! Ако се смееш - прати ми смеха си! Ако спиш - прати ми сънят си!" След минута получава отговор: "Дрискам. Да пращам ли?"
КАТ спира една мутра с БМВ за проверка. Веднага след БМВ-то спират кола на "Бърза помощ" и кола на "Противопожарната охрана". Полицаят им маха да продължават, защото е спрял само БМВ-то, но мутрата се показва от колата и заявява: - Тези са с мен! - Как с теб!? - чуди се полицаят. - Ами писна ми от вас, катаджиите! Ту за аптечката ще се заядете, ту за пожарогасителя.