Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Как може да оцелееш в самолетна катастрофа? — Като влезеш в черната кутия.
Черен хумор 2,660 прегледа
Следващ →

Още вицове

Военна комисия... Лекарят гледа с изумление полуметровия член на поредния донаборник... -Не съм си и помислял , че човешки член може да е толкова дълъг! -Дребна работа! Моите братя имат по дълги! -Браво, браво! Трябва да благодарите на баща си, че ви е надарил толкова! -Не на баща си, а на майка си благодарим! -Майка ви не може да ви надари, а само по бащина, мъжка, линия :баща, дядо, прадядо! -Да, бе, да! Мйка ни е едноръка, и като ни е къпала за какво мислите, че ни е държала? ! Погребално бюро "Живот и здраве" поздравява старчески дом "При нас е хубаво" с песента "И вие при нас ще дойдете". Трима мъже седят в родилното и чакат жените им да родят. По едно време докторът идва и казва на единия: - Имате двуяйчни близнаци. - Естествено, аз работя в ММ! - А вие имате трияйчни близнаци. - Естествено, аз съм мениджър на Трите Хикса! - А ти какво работиш? - Аз работя в 7UP... - и припаднал. Полицай спира шофьор на околовръсното в софия : - Господине вие карате с 200км/ч дайте си документите шофьора отговаря: -Еми като откраднах колата нямаше документи в нея полицая: - Отворете жабката . шофьора: - Да не си луд там е пистолета с който убих собственика на колата . полицая : -Тогава багажника шофьора : - Да бе да там е трупа на собственика. Полицая се притеснил и викнал спец службите на помощ отварят те багажника празен отварят жабката празна поискали документите на шофьора той им ги дал и те се обърнали към полицая : -Колега защо ни лъжете че има труп пистолет и т.н. оттам се обажда шофьора:Сега остава да каже че съм карал и с 200км/ч?! - Скъпи, във вестника пише, че вдовиците стават добри жени. - Излиза, че трябва да се обеся, за да станеш добра жена?