Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама борци се возят с джипа си през пустинятя и единя възкликнал: - Леле баси и поледицата....! - По к`во позна бе ?! - Глей колко пясък са посипали ....
Борци 3,373 прегледа
Следващ →

Още вицове

За да няма безредици вече мачовете между ЦСКА и Левски ще се играят в чужбина... Момче се връща в къщи и баща му го пита: - Обичаш ли майка си? - Да - отговаря детето. - Оставил съм ти малко в хладилника. След посещение в музей учителката пита: - Гошко, какво ти хареса в статуята на Венера? - Дупето. - Вън! - Петре, а на теб какво ти хареса в статуята на Венера? - Циците. - Вън! - Иванчо... - Добре, добре, разбрах, излизам. - Обвиняеми, какво направихте с тези двеста франка, които откраднахте от шефа си? - Похарчих ги за Жана, от \"Плас Пигал\". - Обвиняеми, не заблуждавайте съда! Жана никога не взима повече от сто франка! Българин, французин и англичанин се събрали да пийнат по нещо и да обсъдят кой как сваля жените. Пръв започнал французина: - Преди да се срещнем аз купувам една бутилка вино за 100 евро, отивам пред жената, нарочно изпускам бутилката и тя е моя. След това купувам още една бутилка, но за 1000 евро и тя е втрещена. След това англичанинът се похвалил с похватите си: - Аз я качвам на "Ягуар"-ът си, вдигам 100 мили/час и тя е моя. След това вдигам 200 мили/час и тя е втрещена. Българинът помълчал-помълчал пък и той разказъл: - Вечерта и давам 10 лв. и тя е моя. На сутринта и ги взимам и тя е втрещена. (вицът няма за цел да нарани която и да е българка)