Белите хванали трима индианци и ги тикнали в затвора.
Първата вечер най-атлетичният от тях - Скокливият елен - прескочил стената и избягал.
На втория ден най-силният индианец - Големият бизон - счупил решетките на прозореца и се измъкнал.
На третия ден най-хитрият и най-наблюдателният сред индианците - Зоркото око - забелязал, че килията няма врата и също избягал.
- Тате, мама кара кола по-добре от теб!
- Е, аз не бих казал...
- Но ти сам каза, че при дръпната ръчна спирачка не можеш да караш и един метър, а мама така караше 12 км.