Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си Зайо през гората и едвам носи един огромен плазмен телевизор.Среща го вълкът и го пита: -Къде си помъкнал тая плазма бе, Зайо? -В къщи. -Е, откъде намери толкова пари!? -А, пари.Срещнах сутринта Кума Лиса и тя ме покани у тях да пийнем по едно.По някое време обаче, както си пийвахме, Кума Лиса взе,че се съблече гола, легна на дивана и каза: -Зайо, вземи най-ценното от мен! -А стига, бе!И ти кво? -Ми, кво.Нали виждаш, помъкнах плазмата.
Животни 2,930 прегледа
Следващ →

Още вицове

На сватбата си Иванчо и Марийка си обещали като направят златна сватба за 50 години брачен живот Иванчо да я лиже. ОК, търкулнали се 50 години щастлив семеен живот и на 50 годишнината баба Марийка припомнила обета на дедо Иванчо. К’во да прави дедото, почнал да я лиже, обещанието си е обещание. Лизал, лизал Иванчо, на Марийка й станало кеф и от удоволствие пръднала, а Иванчо в същия момент се обажда: - Ох, добре, че лъхна малко свеж въздух, че щях да се удуша ! Двама съседи постоянно ходели за риба заедно, но единият винаги хващал риба, а другият не. Един ден този, който не можел да хване нищо вече не издържал и попитал съседа си: - Абе комшу, защо така се получава, защо все ти хващаш риба, а аз не? А другия му отвърнал: - Сутрин преди да тръгнеш на риболов, ще откъснеш от жена си един пучи косъм и ще го вържеш на кукичката, че да видиш дали няма да хванеш и ти! На следващата сутрин рибарят решил да пробва дали ще има ефект от съвета на комшията си и издебнал жена си, която се била навела и плевяла в градината. Бръкнал под полата и и откъснал един косъм при, което жена му без дори да се обърне се изпровикнала: - Пак ли за риба отиваш бе, комшу? На семейство китайски програмисти се родили близнаци и ги кръстили Уай и Фай. Семейство програмисти тръгват за море. Вече са на двора, когато жената казва на мъжа: - Я се качи да вземеш трите куфара от горе! Мъжът се качва и дълго време не се връща. жената отива да го види защо се бави. Той стои насред стаята и брои: - Нула, едно, две… Един се губи! Двама полицай седят в една Лада край един път, и по едно време отсреща хвърчи едно БМВ. Единият полицай излита на платното, маха с палката ама никой не спира. Той заедно с колегата му скачат в Ладичката и ги подгонват. По време на гонидбата единия полицай вика на другия: - Абе колега, тия как ше разберат, че ги гоним - ние нямаме ни синя лампа, ни сирена? А другият му отговаря: - Е са ше видиш! Настигнали те едвам-едвам бегълците и шофьора на Полицейската лада свалил прозореца, показал си главата и започнал да вика: - Ти-но-ни-но, ти-но-ни-но. Другитя полицай го погледал-погледал, свалил и той прозореца, показал се и започнал да си върти главата и да вика: - Синьо-синьо-синьо-синьо!