Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо на евреите носовете са дълги? - Защото Мойсей 40 години ги водил за носа из пустинята.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Бойко Борисов си поръчал специален модел бронирана лимузина. Кабрио.
Бисери
03.10.2017
3,561 прегледа
Следващ →
Още вицове
...от близката горичка се чу кръшен момински смях, който скоро се превърна в женски...
Жена отива на врачка и чука на вратата. — Кой е? – пита екстрасенската. — Егати и врачката! – казала жената и си тръгнала.
Вчера е била ограбена книжарница и само кнгите на Азис не са били пипнати. А днес беше ограбен секс-шоп и отново книгите на Азис не са били пипнати.
Човешко е да се греши, но за да се объркат съвсем нещата е необходим компютър.
Дяволът хванал американец, руснак и българин. Казал им, че ще ги прати в ада. Единственият им шанс е в една стая с две големи стоманени топки да направят нещо странно и ще ги прати в рая. Първо влезнал американецът и след 5 минути влезнал и дяволът. Американецът държал едната топка в лявата ръка, другата на главата си. Дяволът казал: - Това вече съм го виждал! И пратил американеца в ада. След това в стаята влезнал руснака. След малко влезнал дяволът и заварил руснакът с едната топка на корема, а другата на челото. - И това съм го виждал! - казал дяволът и го пратил в ада. Последен в стаята влезнал българинът. След няколко минути влезнал дяволът и гледа няма ги топките. Попитал развълнуван: - Къде са топките бе, какво направи с тях? Българинът срамежливо му отговорил: - Ами малко ми е неудобно да кажа. - Нищо де, кажи къде са топките? - засмян казал дяволът. - Ами едната я счупих, другата я загубих!