Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо Балак пада на земята? - Защото му се спи...
Спортни 3,469 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: - А къде ти е фланелката с надпис "Животът е кратък. Почни с десерта!" - Ами подарих я. Стана ми малка. Двама приятели си говорят: - Да ти кажа, вече ми е съвестно да вися на гърба на нашите... - Какво ще правиш тогава, ще си намериш работа ли? - Не, ще ида да живея при баба и дядо. В аптеката: - Тези таблетки срещу алергии на практика нямат странични ефекти, ще може да карате кола с тях. - Чудесни таблетки! Аз даже да карам кола не мога Пътуват във влака една монахиня, а до нея една мацка. Мацката казва на монахинята: -Абе аз, вас не мога да ви разбера! Ей това палто, дето съм с него, ми го купи гаджето, предишното ми купи кола, а любовника ми купи апаратамент..... Монахинята се връща бясна в манастира, влиза в килията си и тръшва вратата. По някое време се почуква на вратата. - Кой е? - попитала монахинята. - Аз съм, отец Боян! - Я, да ми се махаш с тия вафли..... Една жена в пътническо бюро: - Един билет за Ню-Йорк! - С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню-Йорк? - Не искам компания, сама ще пътувам!