Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малко преди гражданското: — Скъпи, трябва да ти призная, че не умея да готвя! — Не се безпокой, скъпа, няма да ти се налага, аз пък не умея да изкарвам пари…
Семейни 2,801 прегледа
Следващ →

Още вицове

Яко напушен наркоман се движи с кола по пътя. На едно място красива девойка му маха, да я вземе на стоп. Наркоманът набива спирачки, красавицата влиза в колата, сяда на задната седалка и казва: - Ще ме закараш ли до гарата, ще изпусна влака, моля те! Наркоманът: - Немаш проблеми, маце, тръгваме! След половин час, девойката ядосано пита: - Ама ние вече минахме оттук... И въобще ти се въртиш в кръг... Наркоманът стреснато се обръща и тихичко пита: - Кой говори... - Тате, а с какво се занимаваха пионерите? - Ъъъ, ами например, ходиха и събираха отпадъчна хартия и метали... - Като клошарите ли? Както повечето свои колежки, една манекенка ходела с борец. Веднъж тя решила да организира изискано парти. По този повод извикала гаджето си и му казала: - Тази вечер ще правя парти. Да не ми се домъкнеш по джапанки, бермуди и потник, че ще си умра от срам! Облечи се по- официално, със смокинг, например. Вечерта дошли гостите. Всичко било както трябва, само нашият борец не се появявал. Манекенката започнала да се притеснява, често си поглеждала часовника. По едно време, с доста голямо закъснение, той пристигнал облечен с потник и бермуди и обут с джапанки. Като го видяла, манекенката извикала: - Как можа да ми направиш този номер! Hали ти казах да се облечеш по-прилично! - Да, така е- казал борецът.- Аз дори си купих смокинг и го облякох, но когато дойдох тук, видях табелка "no smoking" и се върнах да се преоблека. Клиент в бирария към бармана: - Как си лети времето! От десет години тук наливаш бира. - Да, много вода изтече от тогава... Посетител в лудницата пита главния лекар: - Как разбирате, че някой луд се е оправил, за да го пуснете на свобода? - Ами правим му тест. Пълним една вана с вода, слагаме до нея един напръстник и една чаша и му казваме да изпразни ваната. - Аха, ясно. Всеки нормален човек би използвал чашата. - Не, нормалния човек ще издърпа тапата.