Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Тате тате, купи ми нов ХардДиск - А вълшебната думичка коя е? - Мамка му и за това ли вече искат пароли!?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Входът за безизходицата е безплатен, за излизането трябва да се плати.
Бисери
03.10.2017
3,126 прегледа
Следващ →
Още вицове
В ресторанта на Централна гара софия на една обща маса пият, пеят и се веселят 10 човека. Когато алкохолът ги удря в главата по радио-уредбата се чува:<BR>- Внимание! Бързият влак за Варна заминава от 5 коловоз.<BR>Скачат десетимата да гонят влака. В движение се качва първия, втория, петия... деветия, десетия тича не успява да се качи, спира и започва да се смее.<BR>Доближава се до него човек видял какво става и започнал да го хока:<BR>- Абе, не те ли е срам? Не стига че си се напил. Не стига, че всички се качиха, а ти изпусна влака, ами отгоре на всичко се и смееш.<BR>- Е как няма да се смеея бе? А’м че тия дето се качха мене ме изпращаха.
Учителят пита ученик: - Гошко, на колко години беше на предишния си рожден ден? - На 8. - А на колко години ще бъдеш на следващия рожден ден? - На 10. - Дай бележника, пиша ти двойка. - Грешите, господин учителю, рожденият ми ден е днес!
Жената е слабо, беззащитно същество, от което няма спасение.
Facebook е като хладилник - знаеш, че в него няма нищо, но продължаваш да го проверяваш на всеки 5 минути...
- Каква интересна опашка имаш! - казала Червената Шапчица, сядайки на коленете на Вълка. - Това не е опашка, ти си още малка и не ги разбираш тия работи. - казал Вълкът. - Я се виж, още мляко около устата имаш. - Това не е мляко... - казала Червената Шапчица и силно се изчервила...