Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Входът за безизходицата е безплатен, за излизането трябва да се плати.
Бисери 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

В ресторанта на Централна гара софия на една обща маса пият, пеят и се веселят 10 човека. Когато алкохолът ги удря в главата по радио-уредбата се чува:<BR>- Внимание! Бързият влак за Варна заминава от 5 коловоз.<BR>Скачат десетимата да гонят влака. В движение се качва първия, втория, петия... деветия, десетия тича не успява да се качи, спира и започва да се смее.<BR>Доближава се до него човек видял какво става и започнал да го хока:<BR>- Абе, не те ли е срам? Не стига че си се напил. Не стига, че всички се качиха, а ти изпусна влака, ами отгоре на всичко се и смееш.<BR>- Е как няма да се смеея бе? А’м че тия дето се качха мене ме изпращаха. Учителят пита ученик: - Гошко, на колко години беше на предишния си рожден ден? - На 8. - А на колко години ще бъдеш на следващия рожден ден? - На 10. - Дай бележника, пиша ти двойка. - Грешите, господин учителю, рожденият ми ден е днес! Жената е слабо, беззащитно същество, от което няма спасение. Facebook е като хладилник - знаеш, че в него няма нищо, но продължаваш да го проверяваш на всеки 5 минути... - Каква интересна опашка имаш! - казала Червената Шапчица, сядайки на коленете на Вълка. - Това не е опашка, ти си още малка и не ги разбираш тия работи. - казал Вълкът. - Я се виж, още мляко около устата имаш. - Това не е мляко... - казала Червената Шапчица и силно се изчервила...