Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако се събудиш сутринта и не видиш слънцето, това значи, че си умрял или ти си СЛЪНЦЕТО.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Играят си Иванчо и Марийка в пясъчника. Изведнъж Марийка си изпуснала куклата. Навела се да я вдигне, а Иванчо започнал да я… оправя де! - Ох, боли! Иванчо: - За първи път ли ти е? - Да! - отговаря Марийка - Нормално, нормално!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,919 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра влиза в аптека. - Какъв хляб имате? Аптекарят учудено: - Ама тук е аптека какъв хляб? - Смееш да ми противоречиш? - и го смлял от бой. На следващият ден мутрата пак идва. - Какъв хляб имате? - Казах ви вече, че не продаваме хляб. - Ооооооо! - и още по як пердах. На третия ден още при появяването на мутрата аптекарят започва да вади хляб изпод тезгяха. - Ето "Добруджа", ето "Стара загора". Имаме ръжен, типов, франзели... - Хляб има вече във всички аптеки. Покажи киселото мляко.
Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти. Д О Б Р О Т О В И Н А Г И П О Б Е Ж Д А В А !
В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса. - И какво направи? Занесе го в полицията ли? - Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си...
Мъж си проверява фиша пред тото пункт и изведнъж възкликва: — Господи! Петица! И припада от радост. Стоящият до него човек бързо подменя своя фиш с неговия. След малко човекът се свестява, поглежда фиша и възкликва още по – силно. — А стига бе! Не било петица, а шестица!
Говорят си двама приятели: - Знаеш ли, краката на жена ми са като на газела. - Толкова дълги и стройни ли? - Не, толкова космати.