Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: — Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва „отче“. — Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат „ваше светейшество“. — А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с „ваше високопреосвещенство“, хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: — Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат „О, боже!“
Разни 1,973 прегледа
Следващ →

Още вицове