Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: — Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва „отче“. — Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат „ваше светейшество“. — А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с „ваше високопреосвещенство“, хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: — Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат „О, боже!“
Разни 1,972 прегледа
Следващ →

Още вицове

Писателите имат странен тик - всеки път когато някой от тях напише нещо вярно за мафията и мозъкът му се разтичаше по паважа... Събрали се 3 баби да хвалят своите внуци. Започнала първата: - Моят Петърчо ще става биолог. Сади разни растения, отглежда ги, полива ги, после ги бере, изсушава и ги пуши и става мнооого весело. Втората баба казва: - Мммм... това е нищо. Моят Дилянчо ще става химик. Едни течности, едни прахчета, едно чудо... нагрява ги, слага ги в спинцовка, бие си ги и направо полудява. И за учудване на двете баби, третата казала: - Моят Симеончо пък ще става пилот. - Как така ПИЛОТ? - изумили се другите две. - Еми ей така, взима някакав бял прах, прави една дъъълга лента, изсмърква я цялата и вика "БЯГАЙ, БАБО, ИЗЛИТАМ!". Българин отива в Америка да работи при негов приятел. Когато се срещат, приятелят му посочва една улица в центъра на Ню йорк и казва: - Аз, прияталю, работя на тази улица. Всяка вечер намирам по нещо - я обица, я пръстен, я някоя банкнота и така си живея. Ти ще работиш на онази. Същтата вечер още двамата излезли на работа и новият, както се разхождал из неговата улица, видял под една улична лампа доста дебел портфейл на тротоара. Тъкмо се навел да го вдигне, па се замислил и му теглил един здрав ритник. - Айде стига бе, още от първия ден ще работя... Проведе се акция "Рок срещу наркотици!". Наркотиците победиха с 4:0! - Знаеш ли каква е приликата между НЛО и честните адвокати? - Не. - Приличат си по това,че и за НЛО, и за честните адвокати всеки говори, но никой не ги е виждал…